Czy do pobrania pożyczki w niedużej wielkości potrzebujemy kredytu w banku czy starczy szybka pożyczka od agencji, która nie jest bankiem?

Szybka pożyczka to produkt bardzo dostępny na naszym rynku. Znajdziemy go w ofercie instytucji pozabankowych, które stają się coraz większą konkurencją banków komercyjnych. Szybka pożyczka to naprawdę specyficzny produkt, który w pierwszej kolejności cechuje ogromna dostępność i niewielka ilość formalności. Jeśli chcemy wykorzystać go do codziennych celów konsumpcyjnych, na które nie moglibyśmy sobie pozwolić w inny sposób, lepiej dobrze się zastanowić. Jeżeli bowiem nie mamy pieniędzy na wymarzony zakup, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że może nam ich zabraknąć na oddanie zadłużenia.

Kolejnym bardzo dużym problemem jest traktowanie tej formy pozyskiwania gotówki, jako metoda na poradzenie sobie z posiadanym zadłużeniem. Takie zachowanie prowadzi zwykle do nakręcenia spirali zadłużenia, ze względu na wyższe odsetki i oprocentowanie kolejnego zobowiązania.
cała rodzina w komplecie
Szybka pożyczka to produkt, w ramach którego otrzymujemy zwykle stosunkowo nieduża kwotę (najczęściej kilkaset złotych, do kilku tysięcy złotych), na niedługi okres zwrotu. Warto dobrze przyjrzeć się ofercie – często firmy przyznające nam pożyczki proponują domyślne usługi, które znacznie zwiększają koszta obsługi kredytu (np. wizyty pracownika danej firmy, u którego spłacamy zobowiązanie). Jeśli będziemy w stanie z nich zrezygnować, ponoszone koszta mogą okazać się dużo niższe. Trzeba także pamiętać, żeby dokładnie sprawdzić całkowite koszta kredytu i nie dać się skusić ładnie brzmiącej ofercie, w ramach której spłacamy „tylko” kilkanaście złotych tygodniowo. Po takiej analizie może się bowiem okazać, że oferowane warunki przestają być atrakcyjne.
pieniądze w bilonie
Gdy banki nie zaproponowały twojej osobie zobowiązania zaś wymagasz ekspresowo zastrzyku gotówki zerknij na portal http://chwilowki.net.pl/category/darmowe-chwilowki/, jako że tam odszukasz najdogodniejsze rozwiązanie tej sytuacji. Możesz starać się o 6 tysięcy zł bez sprawdzania BIK.

Opublikowano w