Ciepłe smaczne ciasteczka prosto z najlepszej cukierni

Już wiele lat mam na własność ciastkarnię na głównej ulicy w Kielcach. Nazywa się U Stefana i odwiedzają ją klienci, którzy pragną spożyć wyśmienite słodkości. Tuż obok jest wytwórnia, i tu sporządzamy wyroby. Do wyboru są rozliczne chleby, pączki a dodatkowo torty. Produkcją zajmują się trzej juniorzy, ja natomiast zaledwie sporadycznie pracuję w zakładzie. Domyślam się, iż wizytujący nas odbiorcy w szczególności doceniają świeże ciasta stąd mamy sporo zleceń.

przenośnik w wydobyciu
Kluczowe jest by do naszych ciast dodawane były wysokiej jakości składniki. Wobec tego rok temu uzyskaliśmy dyplom za najlepsze produkty w mieście. Cukiernię założył mój ojczym w roku 1968 roku. Z początku okazał się to być ciasny budynek i sprzedawano wyłącznie bułki i chleby. W następnej kolejności powstały różne ciastka. Wytwórnia ekspresowo zyskała niemało nabywców, jacy jadąc do pracy brali coś do przekąszenia. Ciastkarnia jest usytuowana w sąsiedztwie głównych ulic, tym samym codziennie z rana posiadamy sporo odbiorców. Kilka lat temu rozbudowałem moją piekarnię. Chciałem robić więcej wypieków, dlatego zaprojektowałem kolejne lokum.

Profity wzrosły, gdy rozbudowałem sklep

Zaplanowałem, iż powiększę zakład produkcyjny, tak aby oprócz tego swoje towary rozwozić do sąsiednich sklepów. Skutkiem tego musiałem wybudować następne pomieszczenie. W końcu wytwórnia była odpowiednia do tego celu, by powstawało w niej sporo ciasta. Wpierw nabyłem specjalne maszyny, jakie powinny ułatwiać transport produkcyjny. Wszedłem na portal http://elektrobebny.com.pl oraz wyłoniłem właściwe taśmy transportowe. Przywieziono wybrane przyrządy po 48 godzinach a potem rozłożono w piekarni. Kilka tygodni potem odnotowałem, iż praca okazała się znacznie większa i będę mógł dowozić towary do różnych handlowców w sąsiedztwie.
walce w przenośniku

Ciastkarnia nadzwyczaj dobrze działa

Pomimo tego, że kontroluję zakładu to lubię przybyć do ciastkarni by patrzeć jak powstają ciasta. Ma towarzyszka życia oferuje kolejne komponenty, jakie analizujemy u siebie. Wybudowałem również specjalny pokój zabaw, w którym oferujemy by urządzać rozmaite imprezy. Pociechy lubią do nas zachodzić i pochłaniać eklerki. Olbrzymim zainteresowaniem mogą się pochwalić również rogaliki oraz babeczki. Proponujemy również ciastka i produkty mączne dla cukrzyków.

Opublikowano w